Nasz Kościół
Duszpasterze aktualnie pracujący w parafii:

Ksiądz Proboszcz

 

ks. Jerzy Urbański

 

ks. Jerzy Urbański

wyświęcony 27 maja 1984 roku

ustanowiony 1 sierpnia 2011 roku



Księża Wikariusze



ks_maziec


Ks_Kowal


ks. Roman
ks. Roman Maziec
wyśw. 02.06.2007 r.
ustan. 22.08.2016 r.
ks. dr Sebastian Kowal
wyśw.02.06.2001 r.
ustan. 25.08.2014 r.
ks.sebastian@op.pl
https://twitter.com/bastian_kowal
ks. Roman Sypniewski
wyśw. 27.05.2000 r.
ustan. 02.04.2012 r.

Poprzedni proboszczowie (od 1947 roku)

 

jesień 1947 - 02.02.1953

ks. dr Henryk Hilchen

02.02.1953 - 30.06.1985

ks. Wincenty Lesiak

30.06.1985 - 28.08.1989

ks. Stanisław Goryński

28.08.1989 - 01.07.1995

ks. Jan Wszołek

01.07.1995 - 31.07.2011

ks. Franciszek Puchalski

 

 

Poprzedni wikariusze (od 1982 roku)

 

ks. Jarosław Aleksandrowicz
ks. Józef Bagniewski

ks. Piotr Borchardt

ks. Jan Butkiewicz

ks. Andrzej Dubel

ks. Cezary Filimon

ks. Adam Fulara

ks. Eugeniusz Gnibba

ks. Robert Gromek

ks. Edward Hodurek

ks. Lucjan Huszczonek

ks. Marek Jedliński

ks. dr Mariusz Kołaciński

ks. Mirosław Konieczny

ks. Piotr Kozłowski

ks. dr hab. Dominik Kubicki

ks. Bolesław Leszczyński

śp. ks. Antoni Łabądź
ks. dr Jacek Popławski

ks. Tomasz Rembelski

ks. Dariusz Rybiński

ks. Piotr Skiba

ks. Andrzej Sołtys

ks. Wojciech Staszczak
ks. Piotr Szczepaniuk

ks. Tomasz Szewczyk

ks. Antoni Tofil

ks. dr Tomasz Tomaszewski

ks. Marcin Wolanin

ks. Mariusz Woźniak

ks. Krzysztof Zdunek

 

 

Z parafii pochodzą

 

ks. Marek Babicz SDB

ks. Marek Humeniuk

ks. dr Krzysztof Kantowski

ks. dr Jarosław Kodzia

ks. Jacek Rogowski

ks. Grzegorz Toporkiewicz